Jakość danych

Platforma FirmySpożywcze.pl to najbardziej usystematyzowana baza firm przemysłu spożywczego w Polsce.

Na bieżąco poddajemy Strefę Premium ocenie. Nasi użytkownicy oceniają ją na 4,8 w skali pięciostopniowej.

Dane firm, które znajdują się w Strefie Premium, są ręcznie weryfikowane przez nasz zespół. Nie korzystamy ze zautomatyzowanych systemów aktualizacji. Nie znajdziesz tu przypadkowych firm. Posiadamy aktualne dane 99% małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Od ponad dekady systematyzujemy dane zakładów spożywczych i na ich bazie realizujemy projekty mapowe, dlatego też ich jakość jest wzorowa.

FirmySpożywcze.pl oraz wchodzące w jej skład serwisy: PortalMięsny.pl, Mleczarstwo.com oraz Przetwórstwo.pl są oparte o system informacji geograficznej (ang. geographic information system, GIS), którego jedną z funkcji jest wspomaganie procesu decyzyjnego. Jest to jedyna tego typu platforma w Polsce.

Strefa Premium jest jedna – niezależnie z którego serwisu się zalogujesz, otrzymasz pełen dostęp do wszystkich 19 sektorów przemysłu spożywczego w ramach platformy FirmySpożywcze.pl.

W naszej ofercie dostępne są także listy zakładów spożywczych w formacie Excel.

Poznaj opinie naszych klientów

 • Rafał Dzięcioł, Key Account Manager | Schoeller Allibert sp. z o.o.
  Platforma FirmySpożywcze.pl to narzędzie bardzo przejrzyste i ułatwiające znalezienie ciekawych kontrahentów z określonych branż. W bardzo szybki sposób można usystematyzować firmy pod kątem wielkości zatrudnienia, profilu działalności, itp. Ze względu na możliwość wyświetlania firm na mapie znacznie prościej zaplanować spotkania z klientami. Polecam.

 • Elżbieta Brzezińska, Doradca handlowy | IMPEX-SARO PUH
  Strefa Premium platformy FirmySpożywcze.pl jest bardzo intuicyjna i przejrzysta w obsłudze. Poziom filtracji danych jest optymalny i sensowny, a zakres zawartych informacji o firmach w zupełności wystarcza do pierwszego kontaktu. Rezultat zależy już od prowadzącego rozmowę.
   
 • Monika Pietrasz | RAT-GAR Zakład Remontu Kotłów Viessmann Salon Firmowy Grzegorz Ratajczak
  Z platformy FirmySpożywcze.pl korzystamy od roku. Dostęp do niej umożliwił nam wyszukiwanie potencjalnych klientów dla oferowanych przez nas usług. Skatalogowanie tylu firm w jednym miejscu znacznie ułatwia pracę. Platforma jest łatwa w obsłudze.
   
 • Beata Gurzyńska, Specjalista ds. marketingu | SUPRAVIS S.A.
  Informacje zawarte na platformie są przydatne i stanowią kompleksowe zestawienie firm z różnych segmentów gospodarki.
   
 • Monika Malarska, Specjalista ds. handlowych | KDS PRINT Spółka z o.o.
  Niezmiernie miło jest nam polecić platformę FirmySpozywcze.pl. Firma KDS PRINT sp z o.o. korzysta ze Strefy Premium platformy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Jest to niezwykle zaawansowana i nowoczesna platforma, która w swoich zasobach posiada pełną bazę firm z branży spożywczej. Korzystanie z portalu jest proste, bardzo intuicyjne i wygodne. Plusem jest również to, że można korzystać z niej zarówno na komputerze jak i na smartfonie. Dane firm są aktualne, co znacznie ułatwia kontakt z potencjalnym kontrahentem. Dziękujemy!!!