O nas

Naszą mapową przygodę w przemyśle spożywczym rozpoczęliśmy w 2009 roku. To wtedy, po intensywnej burzy mózgów wpadliśmy na ciekawy pomysł wykorzystania map do wizualizacji danych. Tak powstała pierwsza pozycja w naszym wydawnictwie – Mleczarska Mapa Polski.  Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę.

Mapę kupili czołowi producenci i przetwórcy mleka, a także firmy obsługujące sektor, jednostki naukowe i administracyjne. Cieszyliśmy się, gdy mapę zamówiła Kancelaria Prezydenta RP z Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Rok później, po udanym pierwszym projekcie, zmierzyliśmy się z trudnym przeciwnikiem z uwagi na specyfikę branży – sektorem mięsnym. Opracowaliśmy Mięsną Mapę Polski. Nie obyło się bez potknięć, ponieważ wiedzę na temat firm sektora mięsnego opieraliśmy głównie na bazie GUS. To była największa nasza wysyłka aktualizacyjna. Listonosz przynoszący całe torby ze zwrotami był tylko dowodem na to, że baza GUS była kiepskiej jakości. Wiemy jedno, nic tak człowieka nie umacnia, nic go tak nie rozwija, jak pojawiające się problemy. Dzięki temu doświadczeniu aktualnie posiadamy najlepszą i największą bazę sektora mięsnego w Polsce.

Obserwując potrzeby rynku, w kolejnych latach wyprodukowaliśmy Mapę Przetwórstwa Owocowo- Warzywnego i Cukrownictwa.

W myśl zasady, że pomysł rodzi pomysł, nowy projekt powoli kształtował się w naszych myślach. Od dłuższego czasu chcieliśmy zrealizować produkt, który będzie łączył wszystkie bazy danych poszczególnych sektorów spożywczych. Było to nie lada wyzwanie. Tak powstał Atlas Firm Przemysłu Spożywczego w Polsce zawierający 19 sektorów spożywczych. Do współpracy zaprosiliśmy wydawnictwo PWN, ze względu na duże doświadczenie i tradycje wydawnicze.

Atlas Firm Sektora Spożywczego okazał się znaczącym produktem, a nasi klienci dowodem na to, że warto podążać za swoimi firmowymi celami.

Przez kolejne lata z powodzeniem projektowaliśmy mapy, wykazy oraz nowsze wydania Atlasu.

Rozpiera nas duma i radość, że nasze mapy i produkty wydawnicze znajdują się w większości zakładów spożywczych w Polsce. Wiszą w halach produkcyjnych, korytarzach firmowych, działach zaopatrzenia, marketingu, salkach konferencyjnych, aż po biura kadry zarządzającej. Łącznie trafiły do ponad 3000 firm z 20 krajów Europy i świata.

Najnowszy projekt - FirmySpożywcze.pl - to 10 lat doświadczeń. Wszystko, co robiliśmy dotychczas, czemu oddawaliśmy się z entuzjazmem i prawdziwą pasją przez lata, naprowadziło nas do tego pomysłu. Przepełnia nas energia, bo my już wiemy, że jest to przełomowy produkt.

FirmySpożywcze.pl to zaawansowana platforma online, na bazie systemu informacji geograficznej GIS.  Daje ona dostęp do całego dorobku firmy. Jej nowoczesność zadziwia. W swoich zasobach posiada aktualną, kompletną i zgodną z RODO bazę firm spożywczych w Polsce. Można korzystać z niej na komputerze, smartfonie czy tablecie.  Dane firm spożywczych pokazane są na panelu listowym oraz panelu mapowym. Różnorodność zastosowanych filtrów wyszukiwania pozwala na generowanie precyzyjnych wyników, co ułatwia pracę i przynosi korzyści. Innowacyjnym rozwiązaniem jest wbudowany filtr przestrzenny, który powoduje wgrywanie wyników na mapie w sposób ciągły. To przyszłościowe narzędzie pracy. Funkcjonalność platformy FirmySpożywcze.pl jest ogromna i ograniczona tylko przez naszą wyobraźnię.

Wykup dostęp i przekonaj się jak pomocny, intuicyjny w obsłudze, nowoczesny i przydatny w firmie to produkt.