Czerwone herbaty od marki Big-Active Artykuły firmy Kontakt do firmy

25.08.2020

Marka Big-Active to synonim bogactwa i różnorodności herbaty. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek czerwoną odmianę naparu – Pu-Erh. To wyjątkowa herbata o wielu dobroczynnych właściwościach, którą wyróżnia czerwono-brązowy kolor oraz intensywny, lekko ziemisty aromat.

W linii czerwonych herbat Big-Active znajdują się herbaty liściaste oraz herbaty ekspresowe, które powstają ze starannie wyselekcjonowanych liści z plantacji leżącej w wysokich górach Li Xian Tai Qing w Chinach. Zanim gotowa herbata trafi na sklepowe półki, przechodzi długi, trwający nawet do 5 lat, specjalny proces fermentacji i dojrzewania. To dzięki niemu nabiera specyficznych walorów smakowych.

Charakterystyczny zapach oraz wyrazisty smak czerwonej herbaty w jej czystej postaci to prawdziwe wyzwanie dla osób, które nigdy nie miały okazji jej spróbować. Dlatego też marka Big-Active, jako pionier i lider na rynku w kategorii herbat czerwonych, wzbogaciła swoje herbaty o aromat cytrusów. Zarówno herbata liściasta, jak i ekspresowa występują w dwóch wersjach smakowych: cytrynowym i grejpfrutowym. Dodatek startej skórki cytryny oraz soku z grejpfruta przełamuje wyrazistość smaku, jaką charakteryzuje się Pu-Erh.

źródło i fot.: Big Picture