Golonka pieczona ZM Pekpol bez glutenu – proste i szybkie danie Artykuły firmy Kontakt do firmy

23.06.2021

Golonka pieczona od ZM Pekpol to idealny produkt dla wszystkich, którzy nie mają czasu na spędzanie długich godzin w kuchni na przyrządzaniu potraw, ale cenią sobie wspólne rodzinne posiłki i pyszne przysmaki. Produkt jest oznaczony symbolem przekreślonego kłosa, czyli międzynarodowego licencjonowanego znaku oznaczającego, że jest w 100% bezglutenowy.

Golonka pieczona wyśmienicie smakuje zarówno na zimno, jak i na ciepło. Aby przyrządzić smaczny, ciepły posiłek, wystarczy podgrzać ją w piekarniku lub mikrofalówce. To prosty i szybki sposób na doskonałe danie. Golonka została przygotowana z wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego najwyższej jakości. Po upieczeniu mięso jest delikatne i rozpływa się w ustach. Idealnie komponuje się w klasycznym, prostym zestawieniu z musztardą czy chrzanem i pajdą świeżego chleba. Można ją też serwować z zasmażaną kapustą kiszoną i ziemniaczkami lub młodymi, zapiekanymi ziemniakami, słodkimi batatami, marchewką i szparagami.

Golonka pieczona nie zawiera glutenu i może być spożywana przez osoby, będące na diecie bezglutenowej. Dzięki symbolowi przekreślonego kłosa, który jest najbardziej rozpoznawalnym oznaczeniem żywności bezglutenowej, klienci szukający takich produktów, mogą z łatwością odnaleźć ją na sklepowej półce.  

Waga: 300 g
Cena: ok. 11 -14 zł/300 g

Źródło i fot.: materiały prasowe Pekpol