Grupa Plast-Box podsumowuje swój udział na Interpack 2023 Artykuły firmy Kontakt do firmy

19.05.2023

Grupa Plast Box, czołowy producent opakowań z tworzyw sztucznych, wzięła udział w jednym z najważniejszych branżowych wydarzeń wystawienniczych - Międzynarodowych Targach Opakowań i Maszyn Pakujących Interpack w Düsseldorfie. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w dniach 4-10 maja 2023 roku i stanowiło doskonałą okazję do zaprezentowania wysokiej jakości oferty Grupy w pełnej linii produktowej i rozwiązań w zakresie contract manufacturingu.

Targi Interpack to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla branży opakowaniowej. Tegoroczna edycja przyciągnęła wielu zainteresowanych. Dla Grupy Plast Box było to wyjątkowe wydarzenie. – To właśnie tutaj mogliśmy zaprezentować po raz pierwszy rozbudowaną ofertę naszych wszystkich spółek – Plast-Box, Stark Partner, Kartpol i Suwary - mówi Artur R. Skonieczny, Dyrektor Handlowy Grupy Plast Box. – Jak się okazało nasze zaawansowane możliwości produkcyjne i wysoka jakość produktów zaciekawiły wielu kluczowych graczy na rynku – dodaje. – Przeprowadziliśmy dużo niezwykle inspirujących rozmów z aktualnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi. Mamy nadzieję, że zaowocuje to nawiązaniem trwałych relacji i nowymi, znaczącymi kontraktami, przynoszącymi obustronne korzyści – stwierdza. 

Szeroko omawianą grupą produktową były przyjazne środowisku opakowania z regranulatu i PCR. – Te targi pokazały nam, że świadomość ekologiczna biznesu naprawdę rośnie w zaskakującym tempie, a my doskonale wpisujemy się w ten trend. Uczestnicy wydarzenia z wielkim zainteresowaniem słuchali o korzyściach płynących z zastosowania zrównoważonych rozwiązań. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam na przekazanie rzetelnej wiedzy technologicznej – opowiada Artur R. Skonieczny. – Targi już minęły. Teraz przyszedł czas na podsumowania, wyciąganie wniosków i szersze konsultacje z osobami zainteresowanymi podjęciem współpracy – dodaje.

Grupa Plast Box proponuje rynkowi komplementarną ofertę opakowań z tworzyw sztucznych (PP, PET, HDPE, PA) dla przemysłu spożywczego i chemicznego: wiadra, pojemniki, kanistry, zakrętki, butelki, kartusze, sygnowaną markami własnymi: PLAST-BOX, STARK PARTNER, SUWARY, KARTPOL.

Źródło i fot.: Plast-Box