Kabanosy Kurpiowskie Specjały ZM Pekpol nagrodzone Brązową Perłą Rynku FMCG 2021 Artykuły firmy Kontakt do firmy

14.09.2021

Linia kabanosów Kurpiowskie Specjały ZM Pekpol została doceniona i nagrodzona w konkursie Perły Rynku FMCG 2021. Eksperci wyróżnili dwa rodzaje kabanosów: kabanosy z dodatkiem jałowca i kabanosy z kaczki, przyznając im Brązową Perłę w kategorii Kabanosy i Przekąski mięsne. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 września, w hotelu Double Tree Hilton, w Warszawie.

Kabanosy Kurpiowskie Specjały zostały przygotowane z najwyższej jakości mięsa wieprzowego z dodatkiem kompozycji naturalnych przypraw, w oparciu o receptury, zaczerpnięte z tradycji regionu.

– Cieszymy się, że nasze produkty zostały docenione przez ekspertów jako najlepsze nowości produktowe w kategorii Kabanosy i Przekąski mięsne. Wiemy, że Polacy uwielbiają kabanosy, dlatego systematycznie rozwijamy portfolio mięsnych przekąsek. Są świetną przegryzką w szkole, pracy, na wyciecze – szybko zaspokajają głód i dodają energii, a także są uzupełnieniem stołu biesiadnego – mówi Małgorzata Wódkiewicz, kierownik marketingu ZM Pekpol Ostrołęka.

Badanie Perły Rynku to prestiżowy, ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, w którym fachowcy z handlu wskazują najbardziej udane nowości spożywcze.

Źródło i fot.: materiały prasowe Pekpol ZM