Medale Good Cheese dla serów Hochland Artykuły firmy Kontakt do firmy

11.10.2021

Sery Hochland zdobyły medale w tegorocznym konkursie sera Good Cheese zorganizowanym w ramach kolejnej edycji Polskiego Kongresu Serowarskiego, którego finał zaplanowano w tym roku w Mrągowie 29 września, podczas uroczystej Gali.

Srebrny Medal w kategorii serek na deser zdobył Hochland Kanapkowy Czekoladowy, a brąz w najbardziej obleganej kategorii ser na kanapkę zdobył Hochland Naturalnie, że pyszny Śmietankowy.

W Polskim Kongresie Serowarskim uczestniczą producenci nabiału, przedstawiciele mediów, uczelni oraz dostawców rozwiązań technologicznych. Sery oceniali profesjonaliści: kucharze i szefowie restauracji. Konkurs Good Cheese dedykowany jest producentom, którzy komercyjnie oferują ser na polskim rynku. Nie ma w nim przegranych, ponieważ ogłaszane są jedynie trzy pierwsze miejsca w każdej ocenianej kategorii.

- W tym konkursie liczy się smak, bardzo dziękujemy za uzyskane wyróżnienia i cieszymy się, że nasze sery smakują! Cieszymy się tym bardziej, że wśród wyróżnionych produktów są nasze ostatnie nowości rynkowe, co potwierdza dobry kierunek prowadzonych przez nas działań. – podkreśla Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. 

Źródło i fot.: materiały prasowe Hochland