Michał Misterski nowym Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych w Sokołów S.A. Artykuły firmy Kontakt do firmy

06.10.2025

Z początkiem października do zarządu Sokołów S.A. dołączył Michał Misterski, obejmując stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych. Doświadczony menedżer finansowy zastąpił Janusza Jastrzębskiego, który pełnił tę funkcję od powstania Grupy Sokołów.

Doświadczenie i kompetencje

Michał Misterski posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze FMCG i zarządzaniu finansami w dużych organizacjach. W swojej karierze zawodowej związany był m.in. z firmami Stock Spirits Group oraz Lisner, gdzie pełnił funkcje kierownicze. Wcześniej pracował także w Cemex, jako Business Development Manager. Jest absolwentem prestiżowej uczelni INSEAD – The Business School for the World, gdzie uzyskał tytuł MBA.

Jego obszary specjalizacji obejmują analizę finansową, planowanie biznesowe, strategie rozwoju oraz optymalizację kosztów i procesów operacyjnych.

Cytat

Z ogromną radością dołączam do Sokołowa jako nowy Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych. Zawsze dbam o rentowność firmy, projektów i produktów oraz o efektywność całego biznesu. W pracy stawiam na doświadczenie i mądrość zespołu – wspólnie z załogą Sokołowa chcę przyczynić się do dalszego sukcesu firmy – podkreśla Michał Misterski.

Wzmocnienie kadry kierowniczej

Powołanie Michała Misterskiego wpisuje się w strategię dalszego wzmacniania struktur zarządczych Grupy Sokołów oraz rozwoju w kierunku jeszcze większej efektywności i stabilności finansowej.

Źródło i fot.: Sokołów ZM