Najlepsze Serki Wiejskie z owocami to z Piątnicy Artykuły firmy Kontakt do firmy

07.04.2021

OSM Piątnica to pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek serki wiejskie. Stały się one znakiem rozpoznawczym Spółdzielni, a Piątnica jest obecnie liderem tej kategorii w Polsce. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy to delikatne ziarna twarożku zanurzone w słodkiej śmietance. Obecnie, oprócz podstawowej wersji, dostępne są także Serki Wiejskie z Piątnicy z owocowym dodatkiem. Najnowsza kampania reklamowa OSM Piątnica, startująca od 6 kwietnia, podkreśla benefity tych produktów. Serki Wiejskie z owocami to smakowita, zdrowa przekąska dla każdego.

Serki Wiejskie z Piątnicy – dla każdego!

Promowane w obecnej kampanii produkty wywodzą się z tradycyjnego, cieszącego się ogromną popularnością serka wiejskiego. Zachowują wszystkie jego najważniejsze cechy – tradycyjną recepturę Piątnicy opartą o najwyższej jakości surowiec oraz wyjątkowo pyszny smak. Wytwarzane są w unikalny sposób z najlepszego mleka od lokalnych dostawców i zawierają wyłącznie naturalne składniki. Serki Wiejskie z Piątnicy są chętnie wybierane przez konsumentów i doskonale rotują na sklepowej półce. Niezależnie od trybu życia każdy może bowiem wybrać odpowiedni dla siebie wariant Serka Wiejskiego z Piątnicy.

Najlepsze Serki Wiejskie z owocami to z Piątnicy! No bo skąd!

Serek Wiejski z owocami to pyszna propozycja zdrowej przekąski.
Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka serka można łatwo połączyć z pysznymi owocami, które smakują jak te z babcinej konfitury. To piątnicki sposób na mały, smaczny posiłek. Tradycja i nowoczesność w jednym kubeczku! Dzięki właściwościom odżywczym, Serki wiejskie z owocami z Piątnicy mogą być pożywnym śniadaniem, przyjemnym deserem czy też zdrowszą alternatywą dla słodkich przekąsek. Dostępne są w 6 różnych wariantach z dodatkiem truskawek, ananasa, brzoskwini, jagody, malin z żurawiną oraz miodu.

Kampania promocyjna serków wiejskich

Serki Wiejskie z Piątnicy to znane i cenione przez konsumentów produkty, które teraz mają dodatkowe wsparcie promocyjne. Zaplanowana na 4 tygodnie, intensywna kampania obejmie telewizję, social media oraz digital. Spoty reklamowe nawiązują do wyjątkowych właściwości serków, podkreślając ich atrybuty smakowe i funkcjonalne.

Serki Wiejskie z owocami: https://www.youtube.com/watch?v=20-zKE2vAIA


Źródło i fot.: materiały prasowe OSM Piątnica