Paleta higieniczna UPAL-H ze znakiem sprawdzonego bezpieczeństwa GS1 Artykuły firmy Kontakt do firmy

25.11.2020

Paleta H1 firmy UTZ stanowi wszechstronną, bezpieczną podstawę dla wszystkich zadań związanych z magazynowaniem i transportem w strefach o wysokim poziomie higieny: Jest niezwykle wytrzymała, odporna na temperaturę i łatwa do czyszczenia. Dzięki wysokiej jakości, oryginalnemu materiałowi, spełnia ona zapotrzebowanie na trwały i przyjazny dla środowiska system wielokrotnego użytku. Dodatkową zaletą jest kompatybilność z pojemnikami na mięso i ryby UTZ E i F Performance, jak również z powszechnie stosowanymi typami pojemników w przemyśle spożywczym.

Certyfikowane bezpieczeństwo
Niezawodność jest niezbędna, szczególnie w przemyśle spożywczym o wysokich standardach higieny. Wytrzymałość palety potwierdziły bardzo skomplikowane testy, wśród których najważniejszym jest przetrwanie w nienaruszonym stanie narożników palety po zrzucenie z wysokości 5 metrów, w temperaturze 20˚C. Tym samym paleta została wyróżniona „znakiem GS - sprawdzonego bezpieczeństwa" oraz certyfikatem DIN-plus.

Istnieje możliwość oznakowania palet logiem klienta lub innym systemem identyfikacji, ułatwiającym kontrolę obiegu palet poprzez tłoczenie na gorąco napisów i numeracji.

Sprawdź pełną ofertę palet na utzgroup.com

Źródo i fot.: UTZ Polska