Pasztety Dziarskie Jarskie ZM Pekpol nagrodzone Srebrną Perłą podczas gali Perły Rynku FMCG 2020 Artykuły firmy Kontakt do firmy

22.09.2020

Warzywne pasztety marki ZM Pekpol z linii Dziarskie Jarskie zostały docenione i nagrodzone w konkursie Perły Rynku FMCG 2020. Eksperci wyróżnili dwa rodzaje pasztetów: z brokułami i z żurawiną, przyznając im Srebrną Perłę w kategorii produktów eko, bio i vege. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 września, w hotelu Double Tree Hilton, w Warszawie, a galę poprowadził Krzysztof Ibisz.

Pasztety z warzywnej linii Dziarskie Jarskie zostały przygotowane w 100 proc. ze świeżych warzyw i nie zawierają żadnych substancji konserwujących, wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników. Linia „Dziarskie Jarskie” to propozycja dla wegetarian i wszystkich, którzy chcą urozmaicić swój codzienny jadłospis o produkty roślinne. – Jako firma obserwujemy zmieniające się preferencje konsumentów, analizujemy trendy i staramy się tworzyć spełniającą oczekiwania klientów ofertę. Także dla tych, którzy preferują dietę bezmięsną. Dlatego też przygotowaliśmy linię produktową opartą wyłącznie na warzywnym składzie – mówi Małgorzata Wódkiewicz, Kierownik Marketingu ZM Pekpol Ostrołęka.

Badanie „Perły Rynku FMCG” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze.

Źródło i fot.: Sfera Group