Premium Flexi Food - nowa linia produktów od Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Artykuły firmy Kontakt do firmy

10.12.2021

Na rynku wędliniarskim debiutuje linia wyrobów flexitariańskich.To nowa kategoria wędlin, która zrewolucjonizuje półkę wędliniarską.

Premium Flexi Food został stworzony z myślą o zmieniających się nawykach zakupowych i żywieniowych  konsumentów. Skierowany jest do klienta świadomego, ceniącego wysoką jakość i nietuzinkowy  smak produktu.  Premium Flexi Food to zgrany duet najwyższej jakości mięsa z indyka oraz warzyw. Opakowanie produktów, oprócz atrakcyjnej szaty graficznej, pełni również rolę edukacyjną.  Zachęca do świadomego odżywiania i edukuje na temat  ochrony środowiska i walorów odżywczych mięsa z indyka oraz dodanych przypraw i warzyw (soczewicy, ciecierzycy, brązowego ryżu). W ofercie są dostępne popularne w kategorii wędlin produkty: burger z indyka z soczewicą, pasztet z indyka z soczewicą, parówki i kiełbaski z indyka z ciecierzycą. Nowa linia Premium Flexi Food to również dwa oryginalne produkty:  biryani orientalny kotlet z indyka z ryżem brązowym i warzywami oraz terrina z indykiem z soczewicą i ziarnami. Stworzone specjalnie z myślą o konsumencie otwartym na nowe smaki.

Produkty sprawdzą się jako pełnowartościowy składnik śniadania, obiadu lub kolacji. To również  znakomite urozmaicenie półki wędliniarskiej.  Wszystkie produkty są pakowane próżniowo.

Nowości Premium Flexi Food wyprodukowane są w oparciu o 30-o letnie doświadczenie oraz dbałość  stosowania najlepszych składników.

Źródło i fot.: materiały prasowe Łukosz