Przetwory z pieczarek - flagowe produkty Malpol Artykuły firmy Kontakt do firmy

16.10.2020

Pieczarki to podstawowy produkt naszej firmy. Jesteśmy znani na całym świecie z wysokiej jakości naszych produktów z pieczarek. Stała i niezmienna od bardzo wielu lat załoga jest gwarantem produktu docenianego w różnych zakątkach świata. Nasze pieczarki cieszą podniebienia naszych klientów i goszczą na wielu stołach w Europie, Azji, Ameryce. Uznanie to jest dla nas tym cenniejsze, że wielu klientów współpracuje z nami od bardzo wielu lat. Wysoka elastyczność w spełnieniu oczekiwań naszych klientów pozwala nam na wyprodukowanie produktu według różnych wariantów opakowań, zawartości wsadu i ścisłych wymagań jakościowych.

Pieczarki zawierają niewielkie ilości tłuszczów i węglowodanów. Nie zawierają cholesterolu. Na uwagę zasługuje zawartość soli mineralnych. Szczególnie potasu, selenu, miedzi oraz witamin B2 i D.

Pieczarki marynowane posiadają wykwintne walory smakowe. Charakterystyczny aksamitny smak nadaje im nasza autorska zalewa o nucie słodko-kwaśnej. Służą jako dodatek do sałatek, kanapek, są także składnikiem różnych przekąsek ale także idealnie smakują same.

Pieczarki sterylizowane w zalewie solnej o delikatnym smaku i aromacie to wysokiej jakości dodatek do wszelkiego rodzaju potraw. Nadają urozmaicony smak i świetnie się komponują w towarzystwie wszelkiego rodzaju gatunków mięs. Są składnikiem sosów, zapiekanek, sałatek, pizzy i wspaniałych zup.

Źródło i fot.: Malpol