Seria 100 Trepko - Automaty liniowe aseptyczne, ultra clean, standardowe Artykuły firmy Kontakt do firmy

13.02.2023

Automatyczne urządzenia serii 100 producenta TREPKO stworzono w oparciu o indywidualne i niezawodne rozwiązania konstrukcyjne z zakresu napełniania i zamykania gotowych pojemników.

Wypróbowana, solidna konstrukcja mechaniczna urządzeń z serii 100 umożliwia osiąganie bardzo wysokich wydajności. Klienci mogą wybierać spośród maszyn w wersjach aż do 10 rzędów z możliwością podwójnego indeksowania, która pozwala operatorowi na szybkie zwiększenie wydajności automatu lub zmianę formatu opakowania.

Liniowa i modułowa konstrukcja maszyn do napełniania i zamykania pojemników z serii 100 sprawia, że są one niezwykle konkurencyjną propozycją dla Klientów, doskonale spełniają bowiem potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Urządzenia spełniają rygorystyczne wymagania Klientów w zakresie wydajności i higieny pakowania.

Tak jak pozostałe automatyczne urządzenia do pakowania producenta TREPKO, również seria 100 posiada oznakowanie CE, potwierdzające zgodność ze wszystkimi europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Zastosowanie: mleko, jogurt, kefir, serek homogenizowany, cottage cheese, cottage cheese z pulpą owocową, serek wiejski, twarożek, twaróg, twaróg mielony, musy, desery, tłuszcze do smarowania, margaryna, majonez, pasztet, mielonka, smalec, dżem, powidła, marmolada, miód, ketchup, dresing, sos, konfitury, paprykarz, kawior.

Źródło i fot.: TREPKO