Seria 9100 Trepko - Automatyczne maszyny do formowania, napełniania i zamykania Artykuły firmy Kontakt do firmy

20.07.2022

Oferowana przez producenta maszyn TREPKO seria 9100 to konkurencyjna propozycja w zakresie formowania, napełniania i zamykania opakowań, przeznaczona do produktów płynnych, półpłynnych i pastowatych.

Automaty serii 9100 osiągają wydajność od 3.000 do 50.000 kubków na godzinę, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich gabarytów urządzenia. Dzięki temu, maszyny serii 9100 są najbardziej kompaktowym rozwiązaniem oferowanym na rynku urządzeń typu FFS.

Seria 9100 pozwala na zachowanie pełnej uniwersalności i spełnia nawet najbardziej skomplikowane wymagania marketingowe w zakresie kreowania nowych produktów. Złożony i nowoczesny sekwencyjny zespół rozcinania pozwala na automatyczną zmianę układu rozcinania opakowań za pomocą jednego przycisku. Co więcej, mobilne stacje dozowania umożliwiają tworzenie nowych produktów i ich szybką zmianę. Wersja standardowa urządzenia jest przygotowana do podłączenia czterech dozowników jednocześnie, dzięki czemu w jednym układzie kubków (np.: 2x2) mogą znaleźć się cztery różne warianty smakowe.

Zastosowanie: jogurt, śmietana, kefir, serek homogenizowany, twarożek, desery mleczne, dżem, powidła, marmolada, miód, ketchup, sos, mus, przecier, konfitury.

W ofercie producenta TREPKO znajdziecie Państwo również nowoczesne maszyny do pakowania małych porcji.
Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z zespołem TREPKO.

Źródło i fot.: TREPKO