Serki homogenizowane OSM Piątnica - prawdziwa klasyka wśród serków Artykuły firmy Kontakt do firmy

08.03.2021

Serki homogenizowane z Piątnicy od chwili wprowadzenia do oferty OSM Piątnica cieszą się olbrzymim zainteresowaniem konsumentów, a dodatkowo znana i rozpoznawalna marka, jaką jest Piątnica zapewnia wysoką rotację produktów w sklepach. Warto więc zadbać o ich dostępność i dobrą ekspozycję na półce.

Serki homogenizowane z Piątnicy to prawdziwa klasyka wśród serków. Najwyższa jakość mleka od regionalnych dostawców i starannie dobrane dodatki gwarantują ich wyjątkowy smak. To najlepsze, co by się zjadło między posiłkami.

Produkty OSM Piątnica doceniane są przez konsumentów za wysoką jakość, prosty skład i znakomity smak. Serki homogenizowane Piątnica nie zawierają sztucznych dodatków ani aromatów. Sprawdzają się zarówno, jako składnik pożywnego śniadania, jak i wartościowa przekąska do spożycia o każdej porze dnia, kiedy pojawi się myśl „coś by się zjadło”. Serki homogenizowane OSM Piątnica dostępne są w 4 wariantach smakowych. Serek o smaku truskawkowym to smakowite połączenie delikatnego serka z soczystymi truskawkami. Serek stracciatella to wyjątkowy produkt na rynku – łączy kremową konsystencję z chrupiącymi cząstkami prawdziwej czekolady, zapewniając wyjątkowe doznania smakowe. Serki homogenizowane waniliowy i naturalny stanowią doskonały pomysł na pożywną przekąskę dla wielbicieli klasycznych smaków.

Kampania promocyjna serków homogenizowanych

OSM Piątnica prowadzi intensywną kampanię serków homogenizowanych. Działania promocyjne obejmują telewizję oraz digital, w tym VOD, YouTube, Facebook, a także Instagram. Piątnica niezmiennie promuje serki homogenizowane hasłem: „najlepsze coś by się zjadło”, a bohaterem najnowszej kampanii jest Serek homogenizowany stracciatella – z chrupiącymi cząstkami prawdziwej czekolady. Serki homogenizowane z Piątnicy to znany i ceniony produkt, który z dodatkową promocją gwarantuje sukces sprzedażowy. W czasie 5-tygodniowej kampanii, trwającej do 4 kwietnia, produkty będą wspierane w telewizji, w digitalu oraz w mediach społecznościowych. Więcej informacji dostępnych na: https://www.serekhomogenizowany.pl/

Źródło i fot.: materiały prasowe OSM Piątnica