Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem - nowość od marki Mazurski Smak Artykuły firmy Kontakt do firmy

17.01.2022

Do produktów oferowanych przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol pod marką Mazurski Smak dołącza nowość – Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem. To doskonała propozycja dla konsumentów poszukujących wyrobów nabiałowych, które idealnie sprawdzą się, zarówno na śniadanie, jak i do przygotowania wielu tradycyjnych potraw.

Wśród produktów pod marką Mazurki Smak obecnie znajdują się niezwykle lubiane przez konsumentów – mleka, maślanki, twarogi, masło, ser Mazdamer oraz śmietany. Podstawą sukcesu jest najwyższej jakości surowiec dostarczany przez polskich rolników. To właśnie niepowtarzalny smak i aromat mleka z malowniczej krainy tysiąca jezior sprawia, że portfolio Mazurski Smak zyskało miłośników, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Obecnie do rodziny produktów dołącza Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem, w opakowaniu 200 g. Produkt powstał na bazie tradycyjnej receptury i charakteryzuje się niezwykle prostym składem, co doceniają świadomi, polscy konsumenci. Do jego wytworzenia zastosowano wyłącznie najwyżej jakości twarożek i śmietankę oraz naturalne dodatki – cebulę, pieprz i sól. Tym samym doskonale sprawdzi się zarówno w przygotowaniu pysznych kanapek na śniadanie do pracy czy szkoły, jak i w tradycyjnych przepisach od naszych babć.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol regularnie oferuje swoim konsumentom wyjątkowe nowości, które z miejsca zyskują popularność i uznanie, ponieważ są wynikiem obserwacji rynku i odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem o wyjątkowym smaku z pewnością na stałe zagości w koszykach zakupowych Polaków.

Źródło: materiały prasowe Mlekpol