Akcja Gluten Free 2022 Artykuły firmy Kontakt do firmy

05.01.2022

Akcja Gluten Free organizowana przez WESSLING Polska cieszy się popularnością od kilku lat, dlatego ogłaszamy ponowną kontynuację naszej promocyjnej akcji badania żywności na obecność glutenu oraz informujemy, że liczba matryc żywnościowych poddawanych przez nas badaniom uległa rozszerzeniu.

Nietolerancje pokarmowe i alergie to coraz częstsza przypadłość XXI wieku. Choć tendencja ta budzi niepokój, pozytywnym aspektem jest to, że żywność jest poddawana szczegółowej kontroli, wymogi są coraz bardziej restrykcyjne, a obowiązek znakowania środków spożywczych zwiększa świadomość konsumentów i pozwala wybierać żywność zgodną z ich upodobaniem i potrzebami.

Potrzeby związane ze zwiększaniem świadomości żywieniowej odzwierciedla nasza Akcja Gluten Free, która niezmiennie cieszy się Państwa zainteresowaniem. Wspierając bezpieczeństwo żywności i konsumentów, jak również wychodząc naprzeciw producentom żywności, w 2022 roku będziemy kontynuować naszą akcję badania żywności na obecność glutenu na preferencyjnych warunkach. Jednocześnie informujemy, że liczba badanych przez nas matryc żywnościowych uległa rozszerzeniu o wieloskładnikową żywność i dania gotowe.

Warunki promocji
Zapraszamy do zapoznania się z ulotką na temat Akcji Gluten Free 2022, aby zapoznać się z warunkami naszej promocji. Zachęcamy także do kontaktu z przedstawicielami WESSLING Polska w przypadku pytań dotyczących szczegółów naszej akcji. Dane kontaktowe znajdą Państwo w ulotce lub zakładce Kontakt do firmy.

Dowiedz się więcej: Ulotka Akcja Gluten Free 2022

Źródło i fot.: Wessling Polska